Den s útulkem Azyl Pes 2017-11-13T12:30:58+00:00

DEN S ÚTULKEM AZYL PES

Dne 6.11.2016 se pod záštitou libereckého Rotary klubu konal v Krásném lese Den s útulkem Azyl Pes. Tento den byl vyvrcholením předchozí sbírky, která se pořádala v Liberci celý měsíc před akcí. Lidé měli možnost donést na sběrná místa věci potřebné pro potřebné. Nešlo jen o granule, ale i o staré ručníky, vodítka, hadry na podlahu a čistící prostředky (na uklízení kotců). Podařilo se mimo jiné získat více než půltuny krmení a desítky litrů čistících prostředků a saponátů.

Sobota 6.11. byla určitým vyvrcholením, kdy přímo v prostorách útulku nás provedla paní Kateřina Vojáčková a vysvětlila nám fungování. Na akci se podařilo pozvat reportéry Českého rozhlasu, takže celá akce byla i mediálně podporována. Akce se zúčastnilo dohromady na tři desítky lidí. Někteří jen přijeli, přivezli svůj příspěvek a odjeli. Jiní zůstali, aby se dozvěděli více o fungování útulku, případně využili i možnost venčení ubytovaných pejsků.

Celá akce byla hodnocena úspěšně a je plánem ji nejméně jednou ročně opakovat. Proto pokud máte zájem se více zapojit, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.